Stowarzyszenie "Młode Dęby"

Baner

Ścieżka nawigacji

Treść strony

Korzyści dla darczyńcy

  • upamiętnienie darczyńcy na przestrzennej tablicy pamiątkowej
  • zaproszenie na uroczyste otwarcie
  • imienna karta rabatowa darczyńcy upoważniającą do 20% zniżki

Zbuduj Wioskę pełną Mocy

Wyobraź sobie, że możesz spędzić czas z tymi, którzy są ci najbliżsi. W miejscu, które jest wam najprzyjaźniejsze. W atmosferze wyciszenia i kreatywnego rozwoju... Witamy w naszej wiosce – miejscu, w którym szczęście zyskuje nowe znaczenie.

Nasza wioska to miejsce, w którym ludzie mogą spotkać się ze sobą i z..naturą. Chcemy współtworzyć przestrzeń, w której Ty i Twoje dzieci spotkacie ciepłe promienie słońca i dobra natury, dzięki którym zapomnicie o absorbującej codzienności. To tutaj spędzicie niepowtarzalnie chwile.

Bo każdy z nas chce czasem zapomnieć o pracy, stresie, problemach. I każdy z nas chce móc obserwować jak radosne dzieci bawią się, rozwijając swoje zdolności pod okiem bajkowego przyjaciela w bezpiecznej, otoczonej drzewami wiosce mocy. Tej samej, w której sam możesz wyciszyć się oraz nabrać siły do pracy oddychając czystym i zdrowym powietrzem.

Nasze działania, promujące świeże zioła zamiast soli, ekologiczną zdrową żywność oraz rower zamiast samochodu sprawią, że poznasz sekrety zdrowego trybu życia i dobrego samopoczucia. Wyobraź sobie wiejską drewniana chatę, w której zaparzasz świeże zioła i delektujesz się potrawami według receptur naszych babć...

...pomóż nam spełnić Twoje i nasze marzenie. Aby zaadoptować teren wioski, zbudować miejsca do zabawy oraz wypoczynku potrzebujemy dużo i niewiele zarazem. Bo najwięcej – to chcieć zostać współtwórcą czegoś niepowtarzalnego. Wspierając cel i przekazując kwotę 30,00 zł, możesz się nim stać.

Darowiznę prosimy wpłacać na konto:

51 2030 0045 1110 0000 0311 9580

z dopiskiem „Wioska Mocy”.

Druk przelewu

Profil w serwisie Facebook

Stopka strony

Jak nas znaleźć?

52°45'08.6"N 17°56'38.4"E

Znajdź nas na mapie

Szybki kontakt

Słaboszewko 9; 88-306 Dąbrowa
powiat mogileński
woj. kujawsko-pomorskie

tel. +501 745 355

st_mlode_deby@vp.pl

Przekaż 1% podatku

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego
KRS 0000261225

© 2018 Stowarzyszenie Młode Dęby. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
do góry

Baner